Gdzie najlepiej kupić vaporizer?

W Polsce istnieje sporo sklepów, w których można zakupić vaporizery. Przeprowadziliśmy proste porównanie – zamówiliśmy kilka modeli parowników w różnych sklepach. Poniżej dowiesz się, dlaczego naszym zdaniem najlepszym miejscem do ich zakupu jest sklep Pestkomania.

Chcąc dostarczyć naszym czytelnikom rzeczowych recenzji waporyzatorów, nasz zespół musiał zacząć od zakupu szeregu urządzeń do przetestowania. Chcąc „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu” postanowiliśmy zamówić vaporizery ze wszystkich sklepów posiadających w swojej ofercie waporyzatory w sensownych cenach i wybrać dla Was sklep, który w ogólnym rozrachunku wypadł najlepiej.

Wygrał sklep Pestkomania, który jest względnie nowym sklepem, jednak z naszych testach porównawczych uzyskał on najlepszy wynik spośród wszystkich miejsc, w których dokonaliśmy próbnego zakupu vaporizera. Było to dla nas sporym zaskoczeniem, ponieważ początkowo członkowie naszego zespołu na zwycięzcę naszego rankingu typowali zupełnie inne sklepy. Jakie kryteria wzięliśmy pod uwagę?

Pierwszym i najważniejszym kryterium wziętym przez nas pod uwagę była oczywiście cena. Porównaliśmy ceny kilku wybranych przez nas modeli, m.in. Volcano Vaporizer, Crafty Vaporizer, Haze V3 Dual, Arizer Air, we wszystkich sklepach oferujących vaporizery. W każdym przypadku to właśnie Pestkomania była w stanie zaoferować najlepszą cenę na dany produkt. Wynika z tego, że jest to sklep oferujący vaporizery renomowanych marek w najniższych cenach na rynku.

Drugim kryterium była obsługa klienta. Pestkomania w naszej ocenie wypadła najlepiej jeśli chodzi o stosunek do klienta – był on naprawdę profesjonalny, bardzo szybko udało nam się również uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące zamawianego produktu. Odpowiedzi na te pytania były nam oczywiście znane, a zadanie pytań miało na celu tylko i wyłącznie przetestowanie wiedzy sprzedawcy.

Trzecim kryterium była sprawność realizacji zamówienia. W przypadku Pestkomanii nasza paczka opuściła siedzibę już w kilka godzin po złożeniu zamówienia, podczas gdy w jednym z największych polskich sklepów z vaporizerami dopiero na drugi dzień otrzymaliśmy e-maila z informacją, że zakupiony przez nas produkt… jednak nie jest dostępny w magazynie! Co jeszcze bardziej zabawne, dosłownie kilka minut po otrzymaniu tego e-maila zadzwonił do drzwi kurier z… paczką wysłaną dzień wcześniej przez Pestkomanię!

Kolejnym, czwartym kryterium były gadżety i gratisy dołączone do zamówienia. W przypadku kilku sklepów paczka zawierała jedynie zamówiony towar, w dwóch innych przypadkach do przesyłki dorzucono vlepki. Na tym tle znowu najlepiej wypadła Pestkomania – w paczce z tego sklepu oprócz vaporizera znaleźliśmy dobrej jakości młynek do suszu, vlepki i dość niespodziewany, ale bardzo miły gratis jakim były… cukierki. Oczywiście, gratisy dorzucane do zamówienia to tylko dodatek, jednak świadczy on o stosunku do klienta.

Podsumowując, byliśmy bardzo mile zaskoczeniu sklepem Pestkomania. Chcąc z ręką na sercu polecić Wam najlepsze miejsce na zakup waporyzatora, z przyjemnością informujemy, że takim miejscem jest właśnie Pestkomania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s