Vaporizery stacjonarne

Waporyzatory stacjonarne inaczej nazywane są domowymi. To wysoce wydajne urządzenia o dużej mocy, które wymagają stałego dostępu do źródła zasilania (gniazdka elektrycznego) i dostarczają wysokiej jakości pary.

Volcano Vaporizer

IMG_7306 kopiuj

Volcano Vaporizer (Storz & Bickel) to legenda w świecie waporyzacji. Volcano to najlepszy waporyzator we wszystkich istniejących rankingach. Produkuje on najlepszą parę, która jest wdychana ze specjalnego balonu.

Plenty Vaporizer

IMG_7297 kopiuj

Plenty Vaporizer (Storz & Bickel) to młodszy brat Volcano. Również produkuje genialną parę, ale jest ona dostarczana przez spiralny stalowy ustnik, który doskonale chłodzi parę. Jest to waporyzator stacjonarny, ale przeznaczony do trzymania w ręku.

Arizer Extreme Q VaporizerIMG_7602

Arizer Extreme Q Vaporizer to wysokiej jakości stacjonarny waporyzator konwekcyjny produkcji kanadyjskiej firmy Arizer Tech. Arizer Extreme Q jest dostępny w bardzo korzystnej cenie i oferuje zarówno możliwość inhalacji przez wężyk, jak i przy pomocy balonu.

Arizer V-Tower Vaporizer

IMG_7591

Arizer V-Tower Vaporizer to wysokiej jakości konwekcyjny waporyzator stacjonarny umożliwiający inhalację przy pomocy wężyka. Arizer V-Tower oferuje jedynie podstawowe funkcje, jednak dostarcza świetnej jakości pary i jest niezwykle korzystny cenowo.

Da Buddha Vaporizer

IMG_7857

Da Buddha Vaporizer to w pełni konwekcyjny waporyzator legendarnej amerykańskiej firmy 7th Floor Vaporizers. Dostarcza on pary o wyjątkowo czystym smaku i bardzo dobrej jakości. Para jest wdychana przy pomocy wężyka. To model w świetnej cenie!