Vaporizery przenośne

Vaporizery przenośne to waporyzacja bez ograniczeń – można zabrać je ze sobą w dowolne miejsce. Są to dyskretne urządzenia, które pozwalają na korzystanie z marihuany w formie bezdymnych inhalacji.

Crafty Vaporizer

IMG_7279 kopiuj

Crafty Vaporizer (Storz & Bickel) to niewielkich rozmiarów parownik najwyższej klasy. Produkuje on parę najwyższej jakości, jest niezwykle wydajny i zaawansowany technologicznie.

Mighty Vaporizer

IMG_7293 kopiuj

Mighty Vaporizer (Storz & Bickel) to nieco większy i niezwykle wydajny waporyzator przenośny. Posiada on duży wyświetlacz LCD oraz precyzyjną regulację temperatury. Dostarcza najwyższej jakości pary.

Arizer Solo Vaporizer

IMG_7398 kopiuj

Arizer Solo to waporyzator przenośny kanadyjskiej firmy Arizer Tech. To jeden z najbardziej oszczędnych modeli jakie kiedykolwiek stworzono! Solo ceniony jest również za doskonałą jakość produkowanej pary.

Arizer Air Vaporizer

IMG_7553Arizer Air Vaporizer to młodszy brat Arizera Solo. Również jest to model hybrydowy, który dostarcza świetnej jakości pary i doskonałej wydajności. Air jest jednak znacznie mniejszy od Solo, posiada też wymienną baterię.

Magic-Flight Launch Box (MFLB) Monocle Edition

IMG_7566Magic-Flight Launch Box (MFLB) Monocle Edition to niezwykły vaporizer przenośny. Działa bardzo mocno, jest niezwykle wydajny i jest wielkości pudełka zapałek. Do tego dostępny jest w bardzo korzystnej cenie i posiada dożywotnią gwarancję.

Haze Dual V3 Vaporizer

IMG_7828

Haze Dual V3 Vaporizer to pierwszy na świecie waporyzator z dwiema komorami grzewczymi. Pozwala on na waporyzację zarówno suszu, jak i olejków, a nawet e-liquidów. Jest to więc najbardziej wszechstronny model przenośny.

SideKick Vaporizer

IMG_7812

SideKick Vaporizer to pierwszy waporyzator przenośny legendarnej firmy 7th Floor Vaporizers. Posiada on wiele unikatowych rozwiązań – wbudowany mechanizm mieszający w komorze, spiralę chłodzącą parę i aż 21 ustawień temperatury

Cloud Phantom Premium Herbal Vaporizer

IMG_8488

Cloud Phantom Premium Herbal Vaporizer to przystępny cenowo waporyzator przenośny dobrej jakości. Posiada 3 ustawienia temperatury, jest solidnie wykonany i dyskretny z wyglądu.

Cloud Phantom Mini Vaporizer

IMG_8474

Cloud Phantom Mini Vaporizer to mniejsza i jeszcze bardziej dyskretna wersja Cloud Phantom Premium Herbal Vaporizer. Jest to bardzo mały i dyskretny waporyzator, który działa bardzo dobrze – świetny wybór dla początkujących!