Daby

Dabbing, czyli waporyzacja koncentratów, to zjawisko względnie nowe. Jeśli temat dabów jest dla Ciebie nowością, zapraszamy do lektury naszego artykułu o dabbingu, który znajdziesz w dziale Wiedza lub klikając w ten link.

Najlepsze waporyzatory do dabbingu:

Dr Dabber Ghost

IMG_7270 kopiuj

Dr Dabber Ghost to mały i świetnie działający vaporizer typu vape pen, przeznaczony do koncentratów. Vaporizery Dr Dabber waporyzują koncentraty w niższych temperaturach, co pozwala na uzyskanie niesamowitego smaku.

Muad Dib Concentrate Box

IMG_7845

Magic-Flight Muad Dib Concentrate Box to waporyzator do koncentratów wielkości pudełka zapałek. Dostarcza on świetnej pary, która jest odpowiednio schłodzona dzięki długiemu wężykowi do wdychania pary.

Dr Dabber Aura

IMG_8462

Dr Dabber Aura to kolejny vape pen marki Dr Dabber. W tym modelu do wyboru aż 3 rodzaje atomizera i 3 ustawienia temperatury, co czyni z Aury najbardziej wszechstronny vaporizer do koncentratów na rynku. Jakość pary jest doskonała!

Cloud Electro Portable E-nail

IMG_8477

Cloud Electro Portable E-nail to przenośny e-nail – zasilany baterią waporyzator do koncentratów z filtrem wodnym. Nagrzewa się błyskawicznie i zapewnia niezwykle mocne doznania. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów koncentratów!