Słoiki Cannaline

IMG_7256 kopiuj

Kiedy posiadasz wysokiej jakości susz i chcesz jak najdłużej cieszyć się jego aromatem, a jednocześnie zapobiec jego nadmiernemu wyschnięciu, bardzo istotne jest jego odpowiednie przechowywanie. Idealnym rozwiązaniem są w takim przypadku słoje Cannaline.

Cannaline to słoje zaprojektowane specjalnie do przechowywania suszu marihuany. Są one produkowane w USA, od niedawna zaś można je nabyć również w Polsce. Podstawą zaletą tych słojów jest ich  szczelność – wysokiej jakości uszczelki zapobiegają zarówno przenikaniu zapachu, jak i wysychaniu przechowywanego w nich materiału. Jest to więc idealne rozwiązanie zarówno do przechowywania, jak i do curingu naszych ulubionych topów. Ścianki słojów Cannaline są znacznie grubsze od ścianek standardowych słojów, dzięki czemu są one o wiele bardziej wytrzymałe.

IMG_7255 kopiuj

Słoje Cannaline dostępne są różnych rozmiarach – w zależności od wersji mogą one pomieścić 1/8, 1/4, 1/2 lub nieco ponad 1 uncję, czyli odpowiednio 3,5 g, 7 g, 14 g lub 30 g suszu. Każdy użytkownik znajdzie więc rozmiar słoja Cannaline odpowiadający swojemu zapotrzebowaniu.

Dodatkowo, każde słój Cannaline posiada nadruk (nie naklejkę!), są one dostępne w bardzo wielu wzorach – od oznaczeń sativa/indica, poprzez nazwy konkretnych odmian marihuany na zabawnych artystycznych wzorach skończywszy. Nadruki są bardzo wytrzymałe i posiadają dożywotnią gwarancję na pękanie i ścieranie. Słoje Cannaline można też myć w zmywarce, co jest kolosalną zaletą. Jedynym polskim sklepem, w którym możecie dostać słoje Cannaline jest krakowski sklep Pestkomania. Zdecydowanie polecamy te słoje – to najlepsze rozwiązanie do przechowywania suszu!

SŁOJE CANNALINE DOSTĘPNE TYLKO NA:

pestkanavapo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s