Nakładka Dr Dabber Globe

nakładka

Nakładka Dr Dabber Globe to alternatywa dla klasycznego atomizera waporyzatora Dr Dabber Ghost. Jeśli używasz Dr Dabber Ghost, sprawdź koniecznie to niezwykłe akcesorium!

Dr Dabber Globe to akcesorium przeznaczone dla vaporizera Dr Dabber Ghost, przeznaczonego do koncentratów. Nakładka Globe jest nakręcana na baterię zamiast atomizera, całkowicie go zastępując. Wewnątrz nakładki znajduje się ceramiczny atomizer, do którego mieści się całkiem sporo koncentratu. Nakładka posiada też własny ustnik.

Ścianki nakładki Globe są wypukłe i przezroczyste, dzięki czemu można obserwować, co dzieje się w atomizerze w trakcie waporyzacji. Jest to wygodne również pod tym względem, że nie trzeba otwierać vaporizera żeby zobaczyć, ile koncentratu pozostało jeszcze w atomizerze. Można też przytrzymać przez chwilę przycisk grzałki pozwalając parze zebrać się wewnątrz szklanej kuli i dopiero wówczas zacząć się zaciągać.

Podsumowując, Dr Dabber Globe nie jest akcesorium niezbędnym, jednak znacząco urozmaica waporyzację przy pomocy vaporizera Dr Dabber Ghost. Jeśli więc korzystasz z Dr Dabber Ghost, zakup Dr Dabber Globe jako dodatkowego akcesorium jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Dr Dabber, nakładkę Dr Dabber Globe możecie zakupić w sklepie Pestkomania.

pestkanavapo