Młynek MFLB Finishing Grinder

IMG_7624Młynek MFLB Finishing Grinder to mały drewniany młynek dedykowany dla waporyzatorów Magic-Flight Launch Box. Pozwala on na uzyskanie idelanie drobnej konsystencji suszu, co sprawia że waporyzacja przy pomocy MFLB jest znacznie bardziej wydajna.

Specyfika waporyzatora Magic-Flight Launch Box jest taka, że najlepiej działa on kiedy używany w nim susz ma konsystencję pyłu. Problem w tym, że konsystencja taka nie jest możliwa do uzyskania przy pomocy standardowego młynka do mielenia suszu. Młynek MFLB radzi sobie z tym zadaniem doskonale – pozwala on na osiągnięcie idealnie drobnej konsystencji suszu.

IMG_7623

Młynek jest bardzo mały i zmieści się do niego akurat taka ilość suszu, jaka jest potrzebna do wypełnienia w całości komory vaporizera MFLB. Młynek jest wykonany przede wszystkim z drewna – do wyboru takie same rodzaje jak w przypadku samego MFLB, czyli klon, wiśnia oraz orzech. Jedynie dno młynka posiada małą stalową tarkę – to do niej dociskany jest susz i to ona w trakcie kręcenia pokrywą młynka mieli susz na tak drobną konsystencję. Ogromną zaletą MFLB Finishing Grinder jest też to, że montuje się go na MFLB, co umożliwia mielenie suszu wprost do komory grzewczej – to szalenie wygodne.

IMG_7622

Porównaliśmy działanie MFLB z suszem zmielonym zwykłym młynkiem z działaniem  po użyciu MFLB Finishing Grinder – różnica jest ogromna. Z jednego nabicia można uzyskać znacznie więcej, para jest zaś bardziej gęsta i jest jej zdecydowanie więcej. Jeśli więc jesteś użytkownikiem MFLB to zdecydowanie warto wyposażyć się w ten młynek – czyni on prawdziwe cuda. W najlepszej cenie młynek MFLB Finishing Grinder dostaniecie w sklepie Pestkomania:

pestkanavapo