MFLB Orbiter – filtr wodny

IMG_7579Magic-Flight Orbiter to kolejne niezwykłe akcesorium, które odmieni vaporizer Magic-Flight Launch Box. Jest to niewielki, ale niezwykle starannie wykonany i doskonale działający filtr wodny, który zapewnia doskonałe wrażenia z waporyzacji.

Magic-Flight Orbiter pełni taką samą funkcję jak nakładka Bottle Rocket oraz nakładka UFO, jest jednak rozwiązaniem bardziej stacjonarnym niż przenośnym i zdecydowanie wygodniejszym w użytkowaniu. Wyglądem Orbiter przypomina małe bongo i gdyby się uprzeć, to może pełnić też taką funkcję – posiada on 2 złącza 14 mm (typu żeńskiego), więc do jednego można podłączyć cybuch, do drugiego zaś ustnik. Domyślnie jednak do jednego złącza podłączany jest silikonowy wąż (długości ok. 45 cm) prowadzący do vaporizera Magic-Flight Launch Box, do drugiego zaś wąż inhalacyjny (ok. 68 cm) służący do wdychania pary. Orbiter posiada wbudowany dyfuzor, który dodatkowo chłodzi parę. Całość wykonana jest z wytrzymałego szkła i zamontowana na podstawie z pięknego klonowego drewna.

IMG_7576
MFLB podłączony do Orbitera.

Do Magic-Flight Orbiter podłączany jest waporyzator MFLB. Po wciśnięciu baterii należy zacząć zaciągać się przez wąż inhalacyjny. Najlepsze efekty uzyskamy przy długich, równomiernych wdechach. Orbiter zapełni się parą. Żeby móc wciągnąć całość zgromadzonej pary należy odłączyć wąż prowadzący do MFLB i kontynuować wdech przez wąż inhalacyjny.

IMG_7580
Orbiter posiada mały dyfuzor.

Magic-Flight Orbiter to rozwiązanie nieco droższe niż inne filtry wodne do MFLB, jednak zdecydowanie jest to rozwiązanie najlepsze. Jest to filtr wodny z prawdziwego zdarzenia, o bardzo wysokiej jakości wykonania. Jak najbardziej więc Orbiter jest wart swojej ceny i gorąco go Wam polecamy. Dostaniecie go tylko w sklepie Pestkomania – link poniżej.

pestkanavapo