Medtainer – wielofunkcyjny pojemnik

IMG_7257 kopiujJeśli przez pewien czas przechowujesz swoje konopne produkty, warto zadbać o to, by nie utraciły ona swoich właściwości. Świetnym rozwiązaniem jest szczelny wielofunkcyjny pojemnik Medtainer – nie tylko idealnie nadaje się on do przechowywania ziół, ale również posiada wbudowany grinder.

Medtainer to naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o przechowywanie niezbyt wielkich ilości suszu. Pojemniki Medtainer składają się z trzech części: zakrętki/wieczka, części zewnętrznej oraz chowanej w niej części wewnętrznej. Wewnątrz części zewnętrznej oraz na spodzie części wewnętrznej znajdują się zęby grindera, który nie jest widoczny gdy pojemnik jest złożony w całość – po odkręceniu zakrętki widać tylko pojemnik na zioła. Dopiero wysunięcie część wewnętrznej odsłania młynek. To rozwiązanie bardzo wygodne – w środku pojemnika można przechowywać kilka gramów suszu, zaś w razie potrzeby można je zmielić wbudowanym młynkiem. Choć młynek na pozór nie wygląda zbyt solidnie, to pozory mylą – jest niezwykle wytrzymały i mieli doskonale, bez problemu radzi sobie nawet z tak twardym surowcem, jak ziarna kawy.IMG_7259 kopiuj

Dlaczego Medtainer jest naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem? Oprócz wbudowanego młynka, co jest ciekawym rozwiązaniem, Medtainer jest całkowicie szczelny – nie przepuszcza ani zapachu, ani wilgoci. Przechowywane w ten sposób zioła nie wysychają ani nie tracą swojego aromatu, zaś przenoszone w kieszeni nie wydzielają żadnego zapachu, co istotnie zwiększa bezpieczeństwo.

IMG_7258 kopiuj

Pojemniki Medtainer występują w różnych kolorach i rozmiarach, są też wersje z ciekawymi nadrukami. Wszystkie modele bazują na tym samym sprawdzonym patencie. To najlepsze rozwiązanie do przechowywania i transportu niewielkich ilości materiału.

POJEMNIKI MEDTAINTER DOSTĘPNE W POLSCE TYLKO NA:

pestkanavapo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s