Magic-Flight Power Adapter

IMG_7840Magic-Flight Power Adapter to zasilacz do waporyzatorów firmy Magic-Flight. Pozwala on na zastąpienie baterii zasilaczem, co ma wiele zalet. Jeśli posiadasz MFLB lub Muad Dib i korzystasz z nich intensywnie, Power Adapter to akcesorium niezbędne!

Waporyzatory Magic-Flight Launch Box oraz Magic-Flight Muad Dib Concentrate Box znane są z błyskawicznego nagrzewania, niezwykle kompaktowych gabarytów oraz doskonałej jakości pary. Oba modele są zasilane wymiennymi bateriami MiHM, które ładują się dość długo, zaś po pewnym czasie ulegają degradacji i wymagają wymiany.

IMG_7841
Zawartość pudełka.

Do korzystania z MFLB oraz Muad Dib w domu polecamy Magic-Flight Power Adapter. Jest to bardzo sprytnie skonstruowany zasilacz, którym można podłączyć do gniazdka elektrycznego i zastąpić nim wsuwaną do waporyzatora baterię. Takie rozwiązanie ma szereg zalet: nie ma konieczności ciągłego ładowania baterii, odpada też konieczność czekania przez kilka godzin aż bateria się naładuje – to bardzo praktyczne, kiedy akurat mamy ochotę na sesję waporyzacyjną i zaskoczy na pusta bateria. Oprócz tego, Power Adapter posiada regulację mocy, pozwalającą wpływać na temperaturę waporyzacji i dającą większą kontrolę nad procesem odparowywania materiału. Ponadto, Power Adapter w odróżnieniu od baterii nie zużywa się i można z niego korzystać przez długie lata.

IMG_7842

Naszym zdaniem, jeśli jesteś posiadaczem waporyzatora firmy Magic-Flight, Power Adapter jest akcesorium niezbędnym. Brak konieczności dokupywania nowych kompletów baterii sprawia zaś, że Power Adaper bardzo szybko się zwraca. Polecamy!

Magic-Flight Power Adapter najtaniej kupicie w sklepie Pestkomania:

pestkanavapo