Bubbler do SideKick Vaporizer

IMG_7838Jeśli posiadasz lub planujesz zakup SideKick Vaporizer, to polecamy zwrócić uwagę na to niezwykłe akcesorium – niestandardowy ustnik z bubblerem, produkowany ręcznie w USA. Całkowicie odmienia on korzystanie z SideKick Vaporizer!

SideKick Vaporizer standardowo wyposażony jest w wysuwany szklany ustnik wysokiej jakości. Można go jednak zastąpić niestandardowym ustnikiem, który jest dodatkowo wyposażony w mały bubbler, czyli filtr wodny. Akcesorium to jest bardzo wysokiej jakości wykonania, każdy egzemplarz jest produkowany ręcznie w USA przez utalentowanych rzemieślników z firmy Elev8, specjalizującej się w wysokiej jakości bongach oraz akcesoriach do vaporizerów.

IMG_7839

Ustnik-bubbler pozwala na schłodzenie i nawilżenie wdychanej pary, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej delikatna dla dróg oddechowych i nie wysusza gardła. Pozwala to na znacznie bardziej komfortową waporyzację i wypuszczanie jeszcze większych chmur, co nadaje całkiem nowe oblicze korzystaniu z Twojego SideKick Vaporizer.

Niestandardowy ustnik z bubblerem nie jest może akcesorium przesadnie tanim, jednak zdecydowanie jest on wart swojej ceny. Polecamy!

To akcesorium jest w Polsce dostępne jedynie w sklepie Pestkomania:

pestkanavapo