Bubbler do Cloud Phantom Premium

IMG_8494Bubbler do Cloud Phantom Premium Herbal Vaporizer to pozycja obowiązkowa dla wszystkich posiadaczy tego modelu waporyzatora. Poniżej wyjaśniamy jak działa to akcesorium i dlaczego warto je mieć.

Bubbler to nic innego jak nakładka filtrująca parę przez wodę. Bubbler do Cloud Phantom Premium Herbal Vaporizer jest jednak dość unikalny – zamiast instalować go na ustniku waporyzatora, jest on umieszczany w miejscu ustnika i podobnie jak ustnik tego waporyzatora posiada on blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym otwarciem i wysypaniem zawartości komory.

IMG_8493

Podstawową funkcją tego akcesorium jest filtrowanie pary przez wodę. Z filtracją wodną wiąże się szereg korzyści. Po pierwsze, woda odfiltrowuje wszystkie zanieczyszczenia mechaniczne, jak np. pyliste drobinki suszu, które normalnie mogłyby przedostać się do naszych płuc wraz z parą. Po drugie, filtracja wodna nawilża parę, dzięki czemu nie wysusza ona gardła. Po trzecie wreszcie, bubbler schładza parę, dzięki czemu jest ona łagodniejsza dla dróg oddechowych, co pozwala na branie większych buchów.

Bubbler jest wykonany z wysokiej jakości szkła, ogólna jakość wykonania tego akcesorium jest perfekcyjna. Warto zwrócić też uwagę na konstrukcję bubblera – zapewnia ona, że nie zależnie od tego jak obrócimy bubbler to woda nie będzie się z niego wylewać, co jest bardzo cenne pod kątem przenoszenia bubblera napełnionego wodą.

Bubbler do Cloud Phantom Premium Herbal Vaporizer możecie zakupić jedynie w renomowanym sklepie Pestkomania:

pestkomania1