Brelok na akcesoria do Haze Dual V3

IMG_7835Brelok na akcesoria do Haze V3 Dual Vaporizer to bardzo proste, ale jednocześnie szalenie praktyczne akcesorium. Jeśli więc jesteś posiadaczem waporyzatora Haze Dual V3, to zdecydowanie polecamy to akcesorium!

Brelok na akcesoria do Haze Dual V3 to świetne rozwiązanie dla osób sporo przebywających poza domem. Brelok jest bardzo kompaktowych rozmiarów, wygląda bardzo niepozornie i posiada kółko umożliwiające dołączenie go do pęku kluczy. Pomimo kompaktowych rozmiarów, w środku mieści się naprawdę sporo.

IMG_7837

Wewnątrz breloka po jednej stronie jest miejsce na aż 8 wkładów do komory – sitek wkładów konwekcyjnych, wkładów kondukcyjnych, puszek na susz lub puszek na koncentraty. Umożliwia to napełnienie ich zawczasu i bardzo szybkie przeładowanie komory gdy tego potrzebujemy – wystarczy otworzyć wieczko komory grzewczej, umieścić w środku napełniony wkład i zamknąć wieczko. To szalenie wygodne, gdy akurat znajdujemy się poza domem.

IMG_7836

Po drugiej stronie wewnątrz breloka znajduje się spora przegródka, w której zmieścimy akcesoria do czyszczenia, zapasowe ustnikami i jeszcze parę drobiazgów. Pozwala to mieć zawsze przy sobie np. pędzelek do czyszczenia komory, bez ryzyka zgubienia go.

Podsumowując, brelok na akcesoria do Haze Dual V3 to świetne rozwiązanie dla posiadaczy tego waporyzatora. W Polsce możecie kupić go jedynie w zaufanym sklepie Pestkomania:

pestkanavapo