Bottle Rocket – filtr wodny dla MFLB

Bottle Rocket to niezwykłe akcesorium dla waporyzatora Magic-Flight Launch Box – pozwala ono zmienić dowolną butelkę i sprawnie działający filtr wodny, który nada waporyzacji przy pomocy MFLB zupełnie nowy wymiar.

IMG_7582

Konstrukcja nakładki Bottle Rocket jest prosta i genialna jednocześnie. Nadaje ona korzystaniu z Magic-Flight Launch Box zupełnie nowy wymiar, jakim jest możliwość filtracji wodnej. Najważniejsza część nakładki przypomina stoper do wina i działa podobnie – jest mocowana w szyjce butelki. Z tego elementu wystaje słomka znajdują się wewnątrz butelki, prowadząca poniżej powierzchni wody – jej funkcją jest doprowadzenie pary pod wodę. Słomka ta na końcu posiada dziurki, które pełnią rolę dyfuzora. Z kolei od góry do nakładki Bottle Rocket podłączony jest dość długi (45 cm) silikonowy wąż – doprowadza on parę od MFLB do „korka”. Ostatnim elementem jest akrylowa słomka pełniąca funkcję ustnika – również jest ona mocowana w „korku”, czyli nakładce Bottle Rocket. Taka konstrukcja pozwala zamienić dosłownie każdą butelkę w sprawnie działający filtr wodny, bez konieczności nawiercania jakichkolwiek otworów w butelce.

IMG_7583
Wszystkie elementy kompletu.

Jak działa nakładka Bottle Rocket? Bardzo prosto! Montujemy ją na dowolnej butelce napełnionej odpowiednią ilością wody, podłączamy vaporizer MFLB i gotowe. Teraz wystarczy wcisnąć baterię by rozpocząć nagrzewanie i po paru sekundach zacząć zaciągać się przez ustnik Bottle Rocket. Montaż jest bardzo łatwy i szybki, sama nakładka jest zaś bardzo niewielkich rozmiarów – z łatwością zmieści się w kieszeni. Oznacza to, że jeśli tylko dysponujemy butelką, to swój filtr wodny możemy zmontować w zasadzie wszędzie, co jest bardzo wygodne.

Podstawową korzyścią z używania nakładki Bottle Rocket jest możliwość przefiltrowania pary przez wodę. Pozwala to schłodzić parę, dzięki czemu waporyzacja jest znacznie bardziej komfortowa, co umożliwia branie znacznie większych buchów. W ogólnym rozrachunku jest to doskonałe akcesorium. A że nie jest drogie, to gorąco polecamy je wszystkim użytkownikom MFLB. Nakładkę Bottle Rocket dostaniecie tylko w sklepie Pestkomania.

pestkanavapo